Aranżacja toalety

Aranżacja toalety z czarno białymi płytkami

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak wyglądałaby toaleta z czarno-białymi płytkami? Otóż jeśli masz teraz możliwość urządzenia tego pomieszczenia, to jak najbardziej warto byłoby się nad tym dokładniej zastanowić.  

Szachownica z płytek jest nudna

Jest to najczęstszy argument, jednakże wcale tak nie musi być. Producenci udostępniają mnóstwo interesujących wzorów, które są równe, czy jednolicie kwadratowe. Co więcej pomimo, że ten typ wystroju kojarzy nam się raczej z klasyką gatunku, to jednak wcale nie trzeba tutaj używać koniecznie kolorów czarnego i białego.

Obecnie na rynku znajdziesz tak wiele ciekawych rozwiązań, że ich mnogość może Cię wręcz przytłoczyć. Warto więc poszukać sobie najpierw jakiś inspiracji w sieci, aby nie być całkowicie zielonym w temacie, bo wtedy poszukiwania optymalnych rozwiązań do Twojej łazienki wcale nie będzie takie trudne.

Obramowanie całości mozaiki

Zanim zabierzesz się za wykonywanie szachownicy, to musisz pamiętać o wykonaniu odpowiedniego obramowania mozaiki. Szczególnie tyczy się to podłogi, bowiem jeśli obejmiesz całość jednolitym paskiem białych lub czarnych płytek, to będzie to wyglądało niezwykle szykownie i elegancko. Z jednej strony może się to wydawać mocno szczegółowe, niemniej jednak warto zastanowić się dokładnie nad tym, czy faktycznie zależy Ci na jak najładniejszym wykonaniu całości.

Drogie rozwiązanie?

Nie jest z tym wcale tak źle, jednakże w dużej mierze będzie zależało od tego, jakie konkretnie płytki zechcesz wybrać. Warto sobie na spokojnie poprzeglądać oferty i katalogi różnych producentów, a potem dopiero podejmować ostateczne decyzje.

About admin

2 thoughts on “Aranżacja toalety z czarno białymi płytkami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *