all in white

Piękno w prostej, czystej formie

Kolekcja All In White Tubądzin zachwyca świeżością, czystością i elegancją. Cechuje ją prosta forma, minimalizm i supernowoczesny charakter.

Ściana pokryta białymi płytkami jednolitymi lub opatrzonymi teksturą (wzór geometryczny, fala itp.) prezentuje się doskonale w nowoczesnym pomieszczeniu, a uzupełniona o dodatki także w tradycyjnych łazienkach – białe płytki ceramiczne z powodzeniem mogą stanowić ciekawą bazę dla aranżacji utrzymanych w różnych stylach.

Klasyczna biel płytek w połączeniu z elegancką szarością tworzy niezwykle spójną, harmonijną i uporządkowaną całość.

Poszczególne elementy kolekcji All In White – zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe wykonane są z dbałością o detale, z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania w stanie niezmienionym przez długie lata.

Płytki podłogowe (gresowe) są niezwykle wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w czystości, dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – białej i szarej w rozmiarze 598 x 598 mm i grubości 11 mm. Niewątpliwym atutem płytek jest ich antypoślizgowość (w stopniu R9) oraz mrozoodporność, dzięki czemu produkt ma uniwersalne zastosowanie – może być wykorzystany także w innych pomieszczeniach w domu oraz na zewnątrz (taras). Wykonane są z łatwego w konserwacji i efektownego gresu Lappato. Dzięki procesowi rektyfikacji posiadają idealnie równą powierzchnie i brzegi.

Kolekcja All In White jest doskonałą propozycją dla miłośników ładu i porządku, a także dla estetów, ceniących piękno w prostej formie.

About admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *