Informacje o firmie

Raty PayU

Raty PayU

Udostępniamy możliwość zakupu naszych produktów na razy, poprzez system płatności internetowych PayU. Dokładne zestawienie ratalne, wybranych parametrów produktu uzyskają Państwo na etapie realizacji zamówienia i płatności.


Zwrot towaru

Zwrot towaru

Zakupili Państwo towar, który okazał się zły lub nie pasuje do Państwa wnętrza? Zgodnie z Polskim prawem mają Państwo 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot towaru, zakupionego w naszym sklepie. Dokładne informacje na temat zwrotów znajdą Państwo w naszym Regulaminie sklepu, w stopce strony internetowej.


Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Potrzebują Państwo pomocy przy wyborze towaru lub mają Państwo pytania odnośnie konfiguracji zamówienia? Świadczymy pomoc i doradztwo telefoniczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego przed zamówieniem, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości o wybrany towar.


Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Dzięki certyfikatowi SSL, szyfrowaniu połączeń oraz bazy danych zapewniamy maksimum bezpieczeństwa Państwa danych osobowych jak i danych dotyczących zamówień. Wszelkie płatności realizowane są przez system PayU, który jest najbardziej popularny i najbardziej bezpieczny, ze wszystkich dostępnych opcji płatniczych online w naszym kraju.