Informacje o firmie

ASORTYMENT SKLEPU NA RATY

ASORTYMENT SKLEPU NA RATY

W naszym sklepie mogą Państwo zrobić zakupy na raty wykorzystując system płatności internetowej PayU. Na etapie realizacji zamówienia i płatności przedstawimy harmonogram płatności, a także dopasujemy wysokość miesięcznych rat.


14 DNI NA ZWROT TOWARU

14 DNI NA ZWROT TOWARU

Jeżeli zakupiony w naszym sklepie towar nie pasuje do koncepcji Państwa łazienki lub coś jest z nim nie tak, zgodnie z polskim prawem jest możliwość zwrotu do 14 dni od daty zakupu. Więcej informacji na temat zwrotów można przeczytać w Regulaminie sklepu.


PROFESJONALNE DORADZTWO

PROFESJONALNE DORADZTWO

Wybór urządzeń sanitarnych bywa czasem skomplikowany. Mamy tego świadomość, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania podczas kontaktu telefonicznego. Doradzimy, która wanna lub brodzik z naszej oferty będą dla Państwa najlepszym wyborem.


DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA PŁATNOŚCI

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA PŁATNOŚCI

Wszystkie Państwa dane osobowe, jak i dotyczące zamówień są chronione, czego potwierdzeniem jest certyfikat SSL, szyfrowane połączenia, a także profesjonalna baza danych. Wszystkie płatności realizujemy przez system PayU, popularny, bezpieczny i rozpowszechniony jako dogodna forma płatności online.